Novice OŠ Preska

MLAJŠA LEGO EKIPA LEGO STROJNIKI

Za člane mlajše lego ekipe LEGO STROJNIKI se je končala letošnja sezona z naslovom MOJSTROVINA. Udeležili so se festivala v Centru Rog v Ljubljani. Predstavili so model Smučarski muzej in raziskovanje lego vrednot. Dobili so prav posebne lego medalje. Čestitamo!

PROSTOVOLJCI – JUNAKI NAŠEGA ČASA

Prostovoljci naše šole so tudi v tem šolskem letu potrdili naziv Junaki našega časa za prostovoljno delo naše šole. Priznanja so dobili na slovesnem dnevu prostovoljstva v Kočevju. Potrditev naziva prostovoljstvu prijazna občina je prejela tudi naša občina. Bravo vsi naši prostovoljci.

OBVESTILO O DNEVU ODPRTIH VRAT

Dragi starši osmošolcev! Bliža se dan odprtih vrat, ki bo v četrtek, 16. 5. 2024. Osmošolci bodo imeli ta dan kulturni dan z naslovom Predstavitev projektov Preska rešuje izzive. Dopoldan pouka ne bo, zato smo dopoldansko malico odpovedali vsem, glede kosila pa so učenci svojo odločitev že sporočili ge. Poljanšek. V šolo bodo prišli ob...

TEHNIČNI DAN – 9. R TUTORSTVO PRI KEMIJI

Devetošolci so na začetku šolskega leta postali tutorji prvošolčkom. V torek, 14. 5. 2024, bodo v okviru tutorstva s prvošolci iskali skriti zaklad, ki bo obarvan eksperimentalno. Tehniški dan bo potekal 5 šolskih ur. Izbirni predmeti bodo potekali po urniku. Veselimo se sodelovanja devtošolcev in prvošolcev.

VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT »IZ STAREGA V NOVO«

Bliža se tretji četrtek v maju, ko napoči čas za naš tradicionalni dan odprtih vrat. Vabimo vas, da se nam pridružite v četrtek, 16. maja, od 16. do 18. ure na igrišču naše šole. V primeru slabega vremena bomo v telovadnici. Učenci bodo na stojnicah in na kulturni prireditvi predstavljali del vseh dosežkov, ki so...

Novice OŠ Preska

MLAJŠA LEGO EKIPA LEGO STROJNIKI

Za člane mlajše lego ekipe LEGO STROJNIKI se je končala letošnja sezona z naslovom MOJSTROVINA. Udeležili so se festivala v Centru Rog v Ljubljani. Predstavili so model Smučarski muzej in raziskovanje lego vrednot. Dobili so prav posebne lego medalje. Čestitamo!

PROSTOVOLJCI – JUNAKI NAŠEGA ČASA

Prostovoljci naše šole so tudi v tem šolskem letu potrdili naziv Junaki našega časa za prostovoljno delo naše šole. Priznanja so dobili na slovesnem dnevu prostovoljstva v Kočevju. Potrditev naziva prostovoljstvu prijazna občina je prejela tudi naša občina. Bravo vsi naši prostovoljci.

OBVESTILO O DNEVU ODPRTIH VRAT

Dragi starši osmošolcev! Bliža se dan odprtih vrat, ki bo v četrtek, 16. 5. 2024. Osmošolci bodo imeli ta dan kulturni dan z naslovom Predstavitev projektov Preska rešuje izzive. Dopoldan pouka ne bo, zato smo dopoldansko malico odpovedali vsem, glede kosila pa so učenci svojo odločitev že sporočili ge. Poljanšek. V šolo bodo prišli ob...

TEHNIČNI DAN – 9. R TUTORSTVO PRI KEMIJI

Devetošolci so na začetku šolskega leta postali tutorji prvošolčkom. V torek, 14. 5. 2024, bodo v okviru tutorstva s prvošolci iskali skriti zaklad, ki bo obarvan eksperimentalno. Tehniški dan bo potekal 5 šolskih ur. Izbirni predmeti bodo potekali po urniku. Veselimo se sodelovanja devtošolcev in prvošolcev.

VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT »IZ STAREGA V NOVO«

Bliža se tretji četrtek v maju, ko napoči čas za naš tradicionalni dan odprtih vrat. Vabimo vas, da se nam pridružite v četrtek, 16. maja, od 16. do 18. ure na igrišču naše šole. V primeru slabega vremena bomo v telovadnici. Učenci bodo na stojnicah in na kulturni prireditvi predstavljali del vseh dosežkov, ki so...

Skip to content