Novice OŠ Preska

ČISTILNA AKCIJA 2024

Tudi letos bo občina Medvode organizirala čistilno akcijo, ki bo 16. marca (v primeru slabega vremena 6. aprila 2024). OŠ Preska bo k čistilni akciji prispevala že v tednu pred 16. marcem, ko bodo učenci in učitelji skupaj očistili okolico šole in s tem poskrbeli za naravo. Prav tako pa vas vabimo k udeležbi na...

POMAGAJMO ŽABICAM

Vabimo vas, da pomagate dvoživkam, ki so se letos zaradi visokih temperatur v zadnjem tednu že zgodaj prebudile. Brez pomoči človeka večina konča pod kolesi avtomobilov, mnoge hudo ranjene, a še žive. V priloženem članku iz revije Moj planet so natančna navodila kako pomagati dvoživkam, da bo varno za vas in za dvoživke. Z dvoživkami...

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

Zbiralna akcija papirja na OŠ Preska bo v sredo, 14.2., in četrtek, 15.2. Zbiramo z namenom varovanja okolja in širjenja solidarnosti. Z izkupičkom bomo krili del stroškov šol v naravi. Pokažimo, da nam je mar za okolje. Zbiramo papir. V kolikor boste papir prinesli v škatli ali plastični vrečki, odnesite škatlo ali plastično vrečko domov.

KULTURNI DAN – 4. a in 4. b RAZRED

V petek, 2. 2. 2024 gresta 4. a in 4. b razred na kulturni dan po Prešernovih stopinjah v Vrbo, Doslovče in Kranj. Odhod izpred šole bo ob 7.45, vrnemo pa se ob 13.30. Otroci naj bodo toplo oblečeni. Šolsko malico bomo nesli s seboj in se vrnili v šolo na kosilo.

ZIMSKI ŠPORTNI DAN 4.a, 4.b – 26. 1. 2024

V petek, 26. 1. 2024 bomo 4. a in 4. b izkoristili zimske razmere za sankanje in igre na snegu na Bonovcu. Otroci naj bodo toplo oblečeni (kombinezon, kapa, smučarske rokavice, nepremočljivi čevlji, rezervna oblačila). Za sankanje naj prinesejo sanke, bobe ali lopatke. S seboj naj imajo dodatno pijačo (vroč čaj), manjši nahrbtnik in kakšen...

ZIMSKI ŠPORTNI DAN – 26. 1. 2024

V petek, 26. 1. 2024, bodo učenci 7., 8. in 9. razredov OŠ Preska in POŠ Topol imeli zimski športni dan. Spodaj so navodila za posamezno izbrano aktivnost. KOSILO V ŠOLI JE ODPOVEDANO! Za neudeležbo na športnem dnevu brez pravočasne odjave ali zdravniškega opravičila se stroški obračunajo v celoti.   1. SMUČANJE TRBIŽ – SV....

Novice OŠ Preska

ČISTILNA AKCIJA 2024

Tudi letos bo občina Medvode organizirala čistilno akcijo, ki bo 16. marca (v primeru slabega vremena 6. aprila 2024). OŠ Preska bo k čistilni akciji prispevala že v tednu pred 16. marcem, ko bodo učenci in učitelji skupaj očistili okolico šole in s tem poskrbeli za naravo. Prav tako pa vas vabimo k udeležbi na...

POMAGAJMO ŽABICAM

Vabimo vas, da pomagate dvoživkam, ki so se letos zaradi visokih temperatur v zadnjem tednu že zgodaj prebudile. Brez pomoči človeka večina konča pod kolesi avtomobilov, mnoge hudo ranjene, a še žive. V priloženem članku iz revije Moj planet so natančna navodila kako pomagati dvoživkam, da bo varno za vas in za dvoživke. Z dvoživkami...

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

Zbiralna akcija papirja na OŠ Preska bo v sredo, 14.2., in četrtek, 15.2. Zbiramo z namenom varovanja okolja in širjenja solidarnosti. Z izkupičkom bomo krili del stroškov šol v naravi. Pokažimo, da nam je mar za okolje. Zbiramo papir. V kolikor boste papir prinesli v škatli ali plastični vrečki, odnesite škatlo ali plastično vrečko domov.

KULTURNI DAN – 4. a in 4. b RAZRED

V petek, 2. 2. 2024 gresta 4. a in 4. b razred na kulturni dan po Prešernovih stopinjah v Vrbo, Doslovče in Kranj. Odhod izpred šole bo ob 7.45, vrnemo pa se ob 13.30. Otroci naj bodo toplo oblečeni. Šolsko malico bomo nesli s seboj in se vrnili v šolo na kosilo.

ZIMSKI ŠPORTNI DAN 4.a, 4.b – 26. 1. 2024

V petek, 26. 1. 2024 bomo 4. a in 4. b izkoristili zimske razmere za sankanje in igre na snegu na Bonovcu. Otroci naj bodo toplo oblečeni (kombinezon, kapa, smučarske rokavice, nepremočljivi čevlji, rezervna oblačila). Za sankanje naj prinesejo sanke, bobe ali lopatke. S seboj naj imajo dodatno pijačo (vroč čaj), manjši nahrbtnik in kakšen...

ZIMSKI ŠPORTNI DAN – 26. 1. 2024

V petek, 26. 1. 2024, bodo učenci 7., 8. in 9. razredov OŠ Preska in POŠ Topol imeli zimski športni dan. Spodaj so navodila za posamezno izbrano aktivnost. KOSILO V ŠOLI JE ODPOVEDANO! Za neudeležbo na športnem dnevu brez pravočasne odjave ali zdravniškega opravičila se stroški obračunajo v celoti.   1. SMUČANJE TRBIŽ – SV....

Skip to content