ŠOLSKO LETO 2022/23

Izbirni predmeti

Prehrana

Obračun stroškov

Stroške je možno poravnati s klasično položnico, z direktno bremenitvijo ali z e-računom v spletno banko (starši uredijo sami na svoji banki).

Lopolis PRO paket

Starši, ki bi želeli dostop do eRedovalnice in vpisov v dnevniku Lopolisa, si dostop uredijo z vklopom letne naročnine na Lopolis PRO paket, ki ga aktivirajo sami v Lopolis uporabniškem portalu.

Prijavnica za status

V priloženo datoteko vpišite svoje podatke in vlogo prinesite v šolsko svetovalno službo do konca septembra tekočega leta.

Vloga: Vloga za pridobitev statusa

ArnesAAI omogoča uporabo enega uporabniškega imena za dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem ter evropskem izobraževalnem in raziskovalnem okolju. Več...

Geslo in uporabniško ime za dostop do storitve ArnesAAI ste dobili pri učiteljih.

Pridobitev podatkov za dostop do sistema SIO.MDM
Sprememba gesla za prijavo v ArnesAAI

O pridobitvi Office 365 za učence: https://aai.arnes.si/office365