Internet za najmlajše

Internet je čudovito orodje za nabiranje novih znanj, preživljanje prostega časa ob zabavnih aktivnostih in virtualno druženje z vrstniki, vendar pa otrokom primanjkuje izkušenj, da bi znali kritično presoditi, katere vsebine so zanje koristne in katere potencialno škodljive. Ker jih starši in drugi skrbniki seveda ne moremo nenehno nadzorovati, je izjemno pomembno, da jih že zgodaj naučimo varne, koristne in učinkovite uporabe spleta. Zato je v  torek, 24.10. 2022  četrtošolce obiskala mentorica iz ekipe  Varni internet.

Predala nam je dragoceno znanje o varni, odgovorni in učinkoviti uporabi spleta.

Splet ni samo zabava

Razvijajo zavedanje, na kakšen način lahko tehnologijo in splet uporabljajo kot koristno orodje.

Spletna varnost

Spoznajo pravilo, da morajo pred uporabo spleta vedno vprašati za dovoljenje odraslo osebo.

Spletna pravila

Skip to content