VEGOVO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE 2023

V sredo, 5. 4. 2023, je na OŠ Dravlje potekalo regijsko tekmovanje iz znanja matematike za Vegovo priznanje.

Od 49 učence, ki so tekmovali na šolskem tekmovanju kenguru, je 17 učencev prejelo priznanje Kenguru.

9 učencev se je uvrstilo na regijsko tekmovanje. Od teh so pa so bronasto priznanje prejeli Živa Radšel, Noemi Liza Hudoklin, Tine Skalar Leben, Katarina Kos, Maj Dolinar, Luka Malenšek, Tia Čeferin in Neža Peterlin.

V soboto, 22. 4. 2023, je potekalo državno tekmovanje na OŠ Jožeta Moškriča v Ljubljani. Na državno tekmovanje so se uvrstili Tine Skalar Leben, Katarina Kos, Maj Dolinar in Luka Malenšek ter vsi prejeli tudi srebrno Vegovo priznanje.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem za uspešno uvrstitev ter dosežena priznanja!

Skip to content