Zimska šola v naravi 7. razredov OŠ Preska in POŠ Topol

V ponedeljek smo se z avtobusom izpred naše šole odpravili v Kranjsko Goro. Med potjo smo se na hitro ustavili na počivališču, nato pa urno odbrzeli do smučišča, saj smo želeli čim prej začeti smučati. Najprej smo se razdelili na štiri skupine in smučali do 13. ure. Po smučanju smo odšli v hostel Snežinka in se porazdelili po sobah s pogradi. Potem smo šli na kosilo, nato smo imeli eno uro za odmor. Sledilo je sankanje na kranjskogorskem smučišču in spet vrnitev v hostel, kjer smo se umili in šli po večerji že kar spat. No, saj ne, kajti do polnoči smo se pogovarjali. To učiteljem ni bilo všeč. No, saj naslednje dni do petka je bilo bolje. Šli smo tudi teč na smučkah, na sprehod do jezera Jasna, ogledali smo si film in se igrali družabne igre. Enkrat smo se razdelili, in sicer so punce šle teč na smučeh, fantje pa smo šli pokurit energijo na večerno sankanje. Pa še to, seveda, vsi skupaj smo praznovali sošolkin rojstni dan – po kosilu smo ji pripravili zabavo in se imeli zelo lepo. Sijalo je sonce, večini pa je bilo najbolj všeč smučanje. Kdaj gremo spet?

Skip to content