SMUČANJE ROGLA:
Zbor učencev je ob 6.30 uri na avtobusni postaji pred šolo. Šolsko malico prevzamete pred odhodom. Odhod avtobusa ob 6.45 uri.
Odhod avtobusa iz smučišča Rogla ob 15.30 uri. Predviden prihod pred šolo okoli 18.00 – 18.30 ure.
S seboj imejte dodatno malico in zadostno količino tekočine (čaj v termovki ali bidon z vodo;
OBVEZNA SMUČARSKA OPREMA: ČELADA, SMUČARSKA OČALA, ROKAVICE, SMUČARSKE PALICE.
Varnost je na prvem mestu! Upoštevaj FIS pravila na smučišču in navodila svojega učitelja.
DRSANJE NA BLEDU:
Učenci imajo s seboj svoje drsalke. Če jih nimajo, si jih lahko sposodijo in sicer proti plačilu z gotovino 4€ na drsališču na Bledu. Število drsalk za izposojo je omejeno na 50 kom ali pa si jih izposodijo brezplačno v šoli v petek 9. 1. 2026 med glavnim odmorom v veliki telovadnici. Število drsalk za izposojo je omejeno. Nazaj jih vrnejo po drsanju učitelju športa.
Varnost je na prvem mestu! OBVEZNA OPREMA: ROKAVICE! Učenci morajo biti primerno oblečeni za športno aktivnost
Zbor učencev je ob 8.30 uri na avtobusni postaji pri šoli. Šolsko malico prevzamete pred odhodom. Odhod avtobusa je ob 8.45 uri. Odhod iz Bleda (parkirišče za Ledeno dvorano) je ob 13.30 uri. Predviden prihod nazaj okoli 14.30 uri. S seboj imejte dodatno malico in zadostno količino tekočine (čaj v termovki ali bidon z vodo).
POHOD OKOLI BLEJSKEGA GRADU:
Za pohod morajo biti učenci vremenu primerno oblečeni (princip čebule) in obuti.
Varnost je na prvem mestu! OBVEZNA OPREMA: pohodni čevlji, rokavice in kapa!
Zbor učencev je ob 8.30 uri na avtobusni postaji pri šoli. Šolsko malico prevzamete pred odhodom. Odhod avtobusa je ob 8.45 uri. Odhod iz Bleda (Parkirišče za Ledeno dvorano) je ob 13.30 uri. Predviden prihod nazaj okoli 14.30 ure. S seboj imejte dodatno malico in zadostno količino tekočine (čaj v termovki ali bidon z vodo).